RU

Ющенко привітав Саркозі із Днем взяття Бастилії

14.07.2008, 12:17

Президент України Віктор Ющенко привітав Президента Французької Республіки Ніколя Саркозі з національним святом - Днем взяття Бастилії.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В. Ющенко зазначив: "Глибоко впевнений, що відвертий та конструктивний політичний діалог, який ми з Вами підтримуємо, є хорошим знаком взаєморозуміння і поваги у взаєминах між нашими державами".

"Україна приділяє виключно важливе значення співпраці з Францією, передусім, у торгово-економічній сфері. Ми також сподіваємося на плідну співпрацю у контексті реалізації європейських і євроатлантичних перспектив нашої країни", - сказав український Президент.

"Користуючись цією приємною можливістю, висловлюю надію, що матиму можливість прийняти Вас у Києві з візитом ще у цьому році", - додав він.

"Бажаю Вам, пане Президент, успіхів у виконанні Вашої високої державної місії, дружньої Франції - позитивних результатів під час наступного головування у Європейському Союзі, а французькому народу - миру і подальшого процвітання", - наголосив В. Ющенко.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини