RU

Ющенко привітав Президента ОАЕ з національним святом

02.12.2008, 15:58

Президент України Віктор Ющенко привітав Президента Об'єднаних Арабських Еміратів Шейха Халіфі бін Заїду Аль Нагаяна, Правителя Емірата Абу Дабі з 37-ою річницею створення Об'єднаних Арабських Еміратів. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Від імені народу України і від себе особисто прошу прийняти щирі привітання з 37-ої річниці створення Об'єднаних Арабських Еміратів. Мені приємно відзначити, що під Вашим мудрим керівництвом Об'єднані Арабські Емірати продовжують стверджуватися як впливова світова держава з високим рівнем економічного розвитку і стабільності", - йдеться у тексті привітання.

В.Ющенко зазначає, що ОАЕ є важливим і перспективним партнером України на Ближньому Сході, "з яким наша держава налаштована і надалі розвивати взаємовигідну співпрацю".

"Користуючись нагодою, дозвольте побажати Вам, Ваша Високосте, доброго здоров'я і нових успіхів у Вашій відповідальній місії, а дружньому народу Об'єднаних Арабських Еміратів - миру, благополуччя і подальшого процвітання", - сказав В.Ющенко в своєму привітанні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини