RU

Ющенко повен здоров'я та поїхав у відпустку

14.07.2008, 14:10

Президент України Віктор Ющенко поїхав до державної резиденції "Синєгора", яка знаходиться в Івано-Франківській області. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі глави української держави.

"Глава держави поїхав до Івано-Франківської області після відвідування Клініки дерматології університетського госпіталю Женеви, де відбулося планове медичне обстеження та динамічний контроль над реалізацією лікувальної програми з виведення діоксину з організму... Як підтвердили медики, стан здоров'я Віктора Ющенка відповідає всім без винятку віковим нормам", - йдеться у повідомленні.

У державній резиденції "Синєгора" Президент проведе три дні відпуски, а 17-18 липня здійснить робочі поїздки до Закарпатської та Івано-Франківської областей. Зокрема, 17 липня на Закарпатті В. Ющенко візьме участь в церемонії вручення державних нагород матерям-героїням та ключів від будинків, придбаних для багатодітних сімей (с. Широке Виноградівського району), а також у відкритті дитячого будинку сімейного типу (м. Виноградів).

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини