RU

Ющенко попросив Папу Римського і Вселенського Патріарха помолитися за жертв Голодомору

17.11.2008, 11:22

Президент України Віктор Ющенко надіслав листи у Ватикан і Стамбул, в яких просить Папу Римського Бенедикта XVI і Вселенського Патріарха Варфоломея І пригадати у своїх молитвах невинно загиблих під час Великого Голоду 1932-1933 років в Україні.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, В. Ющенко нагадав, що в листопаді 2008 року український народ і міжнародна громадськість будуть відзначати 75-у річницю Голодомору 1932-1933 років в Україні - національної трагедії, яка забрала життя мільйонів людей.

Глава держави наголосив, що Голодомор 1932-1933 років істотним чином вплинув на хід історії України у XX столітті. "Завдяки роботі вчених виявлено неспростовні докази того, що це був акт геноциду", - сказав Президент.

"Комуністичний режим збирався знищити цвіт нації і саме коріння українства. Все це робилося з метою зламати наше прагнення до свободи і відродження власної державності. Проте всі зусилля зазнали поразки. Боголюбивий український народ всупереч небаченим втратам вистояв і переміг", - сказав Президент України.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини