RU

Ющенко пообіцяв, що скоро відкриються "дивні" речі про його отруєння

22.07.2008, 15:52

Президент України Віктор Ющенко впевнений, що всі особи, причетні до справи про його отруєння, "у певний момент стануть громадянами Росії". Про це В. Ющенко заявив перед тим, як зайти до головного слідчого управління ГПУ для надання свідчень про своє отруєння.

Відповідаючи на запитання про його ставлення до отримання екс-заступником глави СБУ Володимиром Сацюком російського громадянства, він зауважив: "Вони всі будуть громадянами Росії. Нам необхідно дочекатися завершення слідства, і я переконаний, що в тих матеріалах, якими володіє прокуратура, ми отримаємо багато нових та дивних для громадян України речей. І буде, до речі, дуже неприємно з приводу певних людей, які відстоювали або мали відстоювати, як здавалося, українські національні інтереси".

Крім того, В. Ющенко констатував "професійну роботу" Генпрокуратури в розслідуванні справи про його отруєння. "Та робота, яка ведеться зараз, ведеться, на мій погляд, дуже професійно, дуже активно", - зазначив Президент, якого цитує "Українська правда".

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура Російської Федерації відмовилася видавати В. Сацюка правоохоронним органам України. Генеральна прокуратура РФ повідомила, що, оскільки В. Сацюк є громадянином Російської Федерації, згідно зі ст. 61 Конституції РФ та ст. 57 Конвенції про правову допомогу та про правові відносини в цивільних, сімейних і кримінальних справах, його видача правоохоронним органам України неможлива.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини