RU

Ющенко пообіцяв потерпілим від стихії поліпшення житлових умов

06.08.2008, 12:41

Перебуваючи з робочою поїздкою у Тернопільській області, Президент України Віктор Ющенко ознайомився із перебігом ліквідації наслідків стихії у селищі Коропець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, спілкуючись з мешканцями Коропця, В. Ющенко закликав їх бути єдиними у горі, що спіткало їх. Він запевнив громадськість, що за три місяці їхні помешкання будуть побудовані. "Ми зробимо все, щоб відновити ваші садиби і будинки. Ви побачите своє село, свій край красивішим, ніж він був до стихійного лиха", - сказав Президент. За його словами, також буде відновлено важливі об'єкти соціального значення - школи, дитячі садки, лікарні.

Президент також запевнив, що виділених з державного бюджету коштів на ліквідацію наслідків стихії достатньо для проведення необхідних робіт. "Головне – використати їх раціонально", - зазначив він.

В. Ющенко також додав, що у цій ситуації особлива увага має приділятися епідеміологічній ситуації в області. Нині у підтоплених районах працюють групи санітарно-епідеміологічної служби.

Під час поїздки главу держави супроводжують Міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра, Міністр охорони здоров'я Василь Князевич, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Чижмар.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини