RU

Ющенко погодився здати додаткові аналізи

09.06.2011, 17:25
Ющенко погодився здати додаткові аналізи - Фото
7a4ab2915d8a91625247a3ca9501a1d2.jpg

Ющенко погодився здати додаткові аналізи

Генеральна прокуратура України не закриватиме справу про отруєння третього президента Віктора Ющенка, оскільки він погодився здати додаткові аналізи. Про це сьогодні у Києві заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

"До мене звернувся екс-президент Ющенко декілька днів тому, написав звернення, в якому сказав, що він готовий піти на ту додаткову експертизу, яку перед ним ставить слідство. Тепер будемо відпрацьовувати всю цю експертизу", - сказав генпрокурор, додавши: "Якщо він (Ющенко) готовий (співпрацювати зі слідством далі), то ми будемо далі розслідувати цю кримінальну справу". На питання, як довго продовжиться експертиза, Пшонка запевнив, що затягувати з нею "принаймні, не будемо", передає УНІАН.

Водночас, відповідаючи на питання, чи пояснив Ющенко причини своєї відмови раніше пройти цю експертизу, генпрокурор зазначив, що згода на експертизу мала форму письмового звернення, тому пояснень у ньому немає.

Нагадаємо, раніше перший заступник генпрокурора Ринат Кузьмін повідомив, що якщо Ющенко не погодиться на повторний аналіз крові, Генеральна прокуратура змушена буде закрити кримінальну справу за фактом його отруєння.

У відповідь на це Ющенко заявив, що не боїться закриття справи про своє отруєння, але готовий надати кров для експертизи.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Отруєння Віктора Ющенка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини