RU

Ющенко побував на шахті "Красноармійська -Західна"

29.08.2008, 13:52

У рамках робочої поїздки до Донецької області Президент України Віктор Ющенко відвідав шахту "Красноармійська – Західна №1" шахтоуправління "Покровське".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В. Ющенко оглянув будівництво вугільно-збагачувальної фабрики та нового блоку шахти, а також диспетчерський пункт, що знаходиться у приміщенні шахтоуправління.

Президент назвав шахту "Красноармійська - Західна N1" "першим проектом реформи вугільної галузі", що став можливим завдяки приходу на неї зацікавленого інвестора, який вклав у розвиток підприємства 1,2 млрд. грн. В. Ющенко наголосив , шахта тепер видобуває 8 –10% загальноукраїнського річного видобутку вугілля і користується технікою, якої наразі не має жодна інша копальня в Україні.

Під час відвідин підприємства Віктор Ющенко також мав коротке спілкування з шахтарями та шахтобудівельниками.

Нагадаємо, сьогодні, напередодні Дня шахтаря, Президент України В. Ющенко перебуває з робочою поїздкою у Донецькій області. Мета поїздки - вивчення ситуації щодо реформування вугільної галузі загалом та в регіоні і заходів із безпеки ведення гірничих робіт.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини