RU

Ющенко побачив дестабілізацію у відставці Яценюка

12.11.2008, 17:30

Рішення Верховної Ради щодо відставки Арсенія Яценюка з посади Голови ВР направлено проти стабілізації в країні. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко, коментуючи сьогоднішні події в парламенті.

"Рішення, яке прийнято сьогодні в парламенті, - це рішення, яке направлене проти стабілізації", - сказав В.Ющенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Ющенко зазначив, що Голова Верховної Ради в свій час написав заяву про відставку, оскільки виконував коаліційну угоду.

В.Ющенко сказав, що він поважає А.Яценюка і довіряє його крокам. "І тому я його рекомендував, і переконаний, що я в цьому не помилився, хоч, ви знаєте, було багато інших міркувань, кому треба було б бути Головою Верховної Ради. Я вважаю, що цей крок зроблений правильно", - сказав він, додавши, що морально і етично він може зрозуміти вчинки А.Яценюка, які він робив після розпаду коаліції. В.Ющенко зазначив, що А.Яценюк тоді зрозумів, що в залі немає тих, на кого можна покластися.

Президент також назвав неправдивою заяву Прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко щодо відставки А.Яценюка з посади спікера: "Очевидно, Юлія Володимирівна, говорячи цю фразу, думала про себе - не про країну або про парламент".

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відкликала Арсенія Яценюка з посади спікера парламенту. Таке рішення підтримали 233 депутати: 175 депутатів від Партії регіонів, 1 депутат від БЮТ, 10 - від НУНС, 27 - від КПУ і 20 - від Блоку Литвина.

Про першу спробу Ради зробити А.Яценюка безробітним у статті "Справа про відставку" >>>
Досьє на Арсенія Яценюка >>>
Про події в парламенті >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини