RU

Ющенко поїде до Італії

06.10.2008, 12:38

У середу, 8 жовтня Президент України Віктор Ющенко перебуватиме з офіційним візитом в Італійській Республіці. "Перший офіційний візит Президента України в Італію відбудеться після тривалої перерви в політичному діалозі між двома країнами", - зазначила прес-секретар глави держави Ірина Ваннікова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, за словами І. Ваннікової, під час перемовин із вищими посадовими особами Італії планується обговорити питання підтримки Італією української політики європейської та євроатлантичної інтеграції. Йдеться про реалізацію конкретних проектів співпраці в форматі "Україна-НАТО" і "Україна-ЄС". Це, зокрема, запрошення України до ПДЧ на грудневому засіданні міністрів закордонних справ країн-членів НАТО і реалізація політичних домовленостей, досягнутих під час дванадцятого саміту "Україна-ЄС" у Парижі.

"Враховуючи, що Італія є ключовим торгово-економічним партнером України - за обсягами двосторонньої торгівлі вона посідає третє місце серед країн ЄС - сторони обговорять шляхи поглиблення економічного та інвестиційного співробітництва, взаємодії в енергетичній сфері", - повідомила прес-секретар Президента.

Під час зустрічі з керівниками об'єднань промисловців і підприємців, провідними банкірами і бізнесменами Італії Президент України висловить ряд пропозицій щодо реалізації масштабних інвестиційних проектів, зокрема, в рамках підготовки України до "Євро-2012".

Окремим питанням, за словами І. Ваннікової, який планує порушити Президент України, буде поглиблення культурно-гуманітарної співпраці, зокрема, в сфері туризму. Йтиметься також про пришвидшене укладення угоди щодо працевлаштування, яку розглядають відповідні органи обох країн.

Планується, що під час візиту буде підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України і урядом Італійської Республіки про співпрацю в сфері туризму і Угоду між Міністерством оборони України і Міністерством оборони Італійської Республіки про співпрацю в сфері військової географії.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Ірину Ваннікову >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини