RU

Ющенко переконаний, що союз БЮТ та Партії регіонів - ненадовго

03.09.2008, 16:25

Президент України Віктор Ющенко впевнений, що "у союзі Партії регіонів та Блоку Юлії Тимошенко немає природної логіки, і тому він не буде тривалим". Про це він сказав в інтерв'ю інформаційному телеканалу CNN (США).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави української держави, В. Ющенко відзначив: "Якщо у найближчі 30 днів фракції парламенту шляхом консультацій не створять нової більшості, буде розпуск парламенту і дострокові вибори".

Також Президент України у своєму інтерв'ю торкнувся питання євроінтеграції української держави. "Наша євроінтеграційна політика, політика інтеграції у європейську систему безпеки не є політикою проти Росії. Ми не бачимо у цьому контексті формування будь-якої загрози українсько-російським взаєминам. Ми виходимо із того, що кожна суверенна держава, у тому числі Україна, має право вибирати свою власну політику безпеки", - сказав Президент, відповідаючи на питання, чи не вплине негативно ситуація навколо Грузії на темпи інтеграції України в Європейський Союз і НАТО.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко пообіцяв розпустити Верховну Раду і оголосити дострокові парламентські вибори у разі, якщо протягом відведеного Конституцією України терміну не буде сформовано нової коаліції. "Я залишаю за собою таке право", - сказав він.

Детальніше про розпад парламентської коаліції >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини