Ющенко переконаний, що союз БЮТ та Партії регіонів - ненадовго

03.09.2008, 16:25

Президент України Віктор Ющенко впевнений, що "у союзі Партії регіонів та Блоку Юлії Тимошенко немає природної

Президент України Віктор Ющенко впевнений, що "у союзі Партії регіонів та Блоку Юлії Тимошенко немає природної логіки, і тому він не буде тривалим". Про це він сказав в інтерв'ю інформаційному телеканалу CNN (США).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави української держави, В. Ющенко відзначив: "Якщо у найближчі 30 днів фракції парламенту шляхом консультацій не створять нової більшості, буде розпуск парламенту і дострокові вибори".

Також Президент України у своєму інтерв'ю торкнувся питання євроінтеграції української держави. "Наша євроінтеграційна політика, політика інтеграції у європейську систему безпеки не є політикою проти Росії. Ми не бачимо у цьому контексті формування будь-якої загрози українсько-російським взаєминам. Ми виходимо із того, що кожна суверенна держава, у тому числі Україна, має право вибирати свою власну політику безпеки", - сказав Президент, відповідаючи на питання, чи не вплине негативно ситуація навколо Грузії на темпи інтеграції України в Європейський Союз і НАТО.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Ющенко пообіцяв розпустити Верховну Раду і оголосити дострокові парламентські вибори у разі, якщо протягом відведеного Конституцією України терміну не буде сформовано нової коаліції. "Я залишаю за собою таке право", - сказав він.

Детальніше про розпад парламентської коаліції >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить