RU

Ющенко пішов в опозицію

31.03.2010, 17:25

Третій Президент України Віктор Ющенко стверджує, що перебуває в опозиції до нової влади, але глибина опозиційності та її характер має визначитися на політраді і з'їзді політичної партії "Наша Україна". Про це він заявив в інтерв'ю газеті "День".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Нашої України", В.Ющенко уточнив: "Я не при владі, а отже, я в опозиції. Це факт".

До того ж В.Ющенко констатував, що нова влада вже зробила першу "фатальну помилку" і отримала "червону картку", не почавши політичного діалогу. За його словами, переможець на виборах набрав менше 50% голосів, і це мало б спонукати його до консолідації і єдності. "Це гарний випадок почути всіх і стати Президентом всієї України, а не її частини... Цього не сталося", - наголосив він.

Водночас В.Ющенко вважає, що головним завданням українського політикуму сьогодні є об'єднання і консолідація всіх національно-демократичних сил. До того ж об'єднуватися треба навколо цінностей, а не персоналій, - уточнив він. Відповідаючи на питання, чи повинен БЮТ бути у цій команді, В.Ющенко заявив, що за Юлією Тимошенко не стоять демократичні і національні цінності.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини