RU

Ющенко підстраховувається від "авантюр" Тимошенко і Януковича

03.09.2009, 12:50

Президент України Віктор Ющенко пропонує Прем'єр-міністру Юлії Тимошенко і лідеру опозиції Віктору Януковичу до президентських виборів обнародувати своє бачення політичного устрою країни. Про це він заявив, відкриваючи зустріч з губернаторами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ющенко наголосив, що про конституційну реформу говорити необхідно саме зараз. "Говорити зараз - це запропонувати Прем'єр-міністру: будь ласка, викладіть свою позицію щодо устрою України, щоб потім, через п'ять місяців, ми не стали свідками авантюр, які можуть коштувати Україні не просто демократії... Я десятки разів буду повторювати, що втрата Україною демократії - це втрата нашої незалежності. Жоден маріонетковий уряд не приведе країну до незалежності і соборності, такий уряд приведе країну до становища колонії. Я хочу, щоб лідер опозиції на білому листі виписав свій погляд на конституційний пристрій і способи організації влади. Зараз. До виборів", - сказав він.

Президент також хоче, щоб свою позицію з цього питання сформулювали всі політичні сили, у яких є своя думка, "щоб це зробили комуністи, які так багато говорять про права бідних". За словами В.Ющенка, це буде гарантією прилюдності конституційного процесу.

Нагадаємо, раніше сьогодні В.Ющенко попередив, що після президентських виборів в Україні можливе переформатування парламентської коаліції і узурпація влади однією особою. "Не хочу бути поганим пророком, але... Може скластися така ситуація", - сказав він.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини