RU

Ющенко підняв питання територіальної цілісності Молдови

09.10.2009, 11:26

Президент України Віктор Ющенко наголосив, що придністровський конфлікт повинен вирішуватися з урахуванням принципів територіальної цілісності і суверенітету Республіки Молдова. Про це він сказав у час зустрічі з в.о. Президента Молдови Міхаєм Гімпу в Кишиневі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Президента України, В.Ющенко вказав, що українська сторона залишається прихильником ефективного урегулювання придністровського конфлікту з урахуванням принципів територіальної цілісності і суверенітету Республіки Молдова.

В.Ющенко нагадав, що розв'язання цієї проблеми також стосується долі тисяч українців, що проживають на території Придністров'я. 4 роки тому українська сторона ініціювала план врегулювання придністровського конфлікту, який був підтриманий парламентом Молдови.

Також глава української держави від імені нашого народу побажав Молдові найшвидшого розв'язання всіх політичних питань і "стабілізації ситуації в країні". "Україна - ваш надійний друг і партнер", - запевнив В.Ющенко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини