RU

Ющенко піде на вибори самовисуванцем

26.10.2009, 10:08

Віктор Ющенко піде на президентські вибори як самовисуванець. Документи в ЦВК він подасть в період з 27 по 30 жовтня. Про це в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна" повідомила голова Секретаріату Президента Віра Ульянченко.

"Віктор Андрійович вирішив йти на вибори як самовисуванець... А з'їзд "Нашої України", який відбудеться 8 листопада, обов'язково підтримає його висунення і стане основною рушійною силою кандидата в президенти Віктора Ющенка", - сказала вона.

Відповідаючи на питання, коли В.Ющенко ухвалив рішення йти на другий термін, В.Ульянченко наголосила: "Упевнена, він ухвалив таке рішення відразу ж, щойно став Президентом. Перемігши на президентських виборах і ініціювавши так значні реформи, будь-який політик розуміє, що для здійснення задуманого йому не вистачить одного терміну повноважень. Адже важливо не тільки почати справу, але й довести її до завершення, закріпити результати. Йти в президенти на один термін - це несерйозно".

За її словами, В.Ющенко ще не починав агітаційну кампанію, оскільки вибори офіційно стартували тільки 19 жовтня.

"Згодна, для деяких інших кандидатів кампанія почалася ще у 2005 році. Але Президент зобов'язаний демонструвати повагу до закону. Зараз він працює як Президент, а не кандидат. Щойно Центрвиборчком зареєструє Віктора Ющенка як кандидата, він відразу почне активну участь у виборчій кампанії", - вказала вона.

Коментуючи репліку про те, що В.Ющенко повинен вже давно вести агітацію, оскільки це ази політтехнології, В.Ульянченко заявила: "Ви його просто не знаєте, якщо можете таке передбачити. Як ви можете взагалі пропонувати, щоб президент порушив закон і почав вести агітацію? Вам, журналістам, сьогодні потрібно підіймати іншу тему - про те, чому Тимошенко до початку кампанії, як стверджують різні інформаційні джерела, витратила близько 130 млн.грн. на білборди. Чи має вона моральне право бути кандидатом після того, як порушила норми законодавства? Ці претензії стосуються і Януковича, який робить так само".

Нагадаємо, на думку експертів і політологів, у В.Ющенко немає шансів виграти вибори Президента-2010. Сам В.Ющенко думає інакше. "Якщо говорити просто - я виграю вибори. У мене немає сумнівів в цьому. Якщо я цього не зроблю, повірте, для мене не буде великої трагедії. Але я повинен до кінця вчинити як громадянин, що любить цю країну, і сказати - шановна громадо, у вас є два варіанти: або йти назад з іншими кандидатами, або йти уперед з кандидатом Ющенком", - сказав він на початку жовтня журналістам на "зеленій галявині".

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Віра Ульянченко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини