Ющенко оперативно підпише зміни до правил президентських перегонів

22.10.2009, 12:14

Президент України Віктор Ющенко оперативно підпише нові зміни до Закону про вибори Президента, якщо вони не будуть містити політ

Президент України Віктор Ющенко оперативно підпише нові зміни до Закону про вибори Президента, якщо вони не будуть містити політичних пунктів, які надають перевагу будь-кому з кандидатів в президенти. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам повідомив Представник Президента в Верховній Раді Ігор Попов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Попов наголосив: "Якщо зміни до Закону про вибори Президента не будуть містити політичних пунктів, що надаватимуть перевагу будь-кому з кандидатів в президенти, - звичайно, Президент оперативно підпише. Оскільки таким чином можна буде досягнути і оперативності, щоб зміни набули чинності ще до того, як почнуться правові відносини щодо кожного з цих пунктів, і досягнути якості".

Нагадаємо, Конституційний Суд днями визнав неконституційними шість положень зміненого Закону про вибори Президента України, і зараз депутати подають проекти змін до Закону про вибори Президента для того, щоб врахувати висновки КСУ.

Ігор Попов: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя