RU

Ющенко не знає, як йому реагувати на події у парламенті

02.10.2008, 15:19

Президент України Віктор Ющенко не може зрозуміти, як йому реагувати на те, що відбувається у Верховній Раді. Про це він заявив на прес-конференції у четвер, коментуючи останні події, пов'язані із коаліцією.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Ющенко пропонує ретельно підійти до аналізу подій в ВР і розібратися, чому це відбувається. За його словами, всі бачили мінливість позиції одного з партнерів по коаліції. "Це добре, що скасовуються (закони, прийняті 2 вересня - ред.). Але чи не виникає питань, як легко за 30 днів можна на 180 градусів розвернутися?" - спитав він.

При цьому Президент наголосив: немає ніяких гарантій, що ці закони, які зараз скасовуються, знову не будуть проголосовані.

Такий тип політичної поведінки В. Ющенко назвав потенційною загрозою для України. "Як через 30 днів після того, як було задіяно Прем'єр-міністром і її партією, зокрема, у парламенті у голосуванні неконституційного характеру, як на рівні фракцій говорити про довіру, про завтрашній день, про коаліцію, про державні справи... коли пріоритети нації продавалися 30 днів?"

За його словами, це питання треба задавати не Президентові, а кожному громадянинові України - "Як можна довіряти такій владі?"

Нагадаємо, сьогодні представники фракцій БЮТ і НУНС шляхом спільного голосування скасували низку законів, прийнятих 2 вересня. Зокрема, скасовано зміни до Закону "Про Кабінет Міністрів України", поправки до законів про Конституційний Суд і СБУ, Закон "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України", а також результати голосування щодо прийнятого у першому читанні 19 вересня 2008 р. Закону "Про державну службу".

Фракція БЮТ відзначила, що таким чином виконала обіцянку Юлії Тимошенко, хоч і шкодує про скасування потрібних для країни законів.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини