RU

Ющенко не зможе зірвати вибори, - член ЦВК

01.10.2009, 12:30

Ніяка дія Президента Віктора Ющенка не зможе зірвати вибори. Голосування відбудеться 17 січня 2010 року. Про це в інтерв'ю Інтернет-газеті "Сейчас" заявив член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

За його словами, у разі необхідності на 7 лютого буде призначений "другий тур" виборів. "Винайденого Верховним Судом у 2004 році "третього туру" не буде ні за яких умов. Жоден з можливих сценаріїв зриву виборів успіхом не увінчається", - стверджує він.

Водночас, відповідаючи на питання, чи можна сказати, що Партія регіонів будує плани із зриву виборів, блокуючи роботу парламенту, який повинен прийняти Державний бюджет на 2010 рік (на Держбюджет-2010 ляже 80% навантаження фінансування виборів, - ред.), М.Охендовський сказав: "Я не можу погодитися з таким висновком. Очевидно, що ні в плани Партії регіонів, ні в плани БЮТ зрив виборів не входить. Авторів сценарію зриву виборів потрібно шукати в залишках іншого політичного табору. Сподіваюся, що і в парламенті, і в уряді переможе здоровий глузд, і фінансування виборів заручником бюджетного процесу не стане".

Нагадаємо, днями заступник глави Секретаріату Президента Ігор Попов запевнив учасників "круглого столу", що зриву виборів не буде. "Я упевнений, що вибори... будуть проведені. Україна отримає легітимного Президента, незалежно від його прізвища", - сказав він.

Михайло Охендовський: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>

Про можливі сценарії зриву виборів читайте в інтерв'ю М.Охендовського>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини