RU

Ющенко не виключає впливу Росії на політичну кризу в Україні

12.09.2008, 14:26

Президент України Віктор Ющенко не виключає впливу Москви, на політичну кризу в Україні і розпад парламентської більшості. Про це Глава української держави заявив в інтерв'ю французькому виданню "Le Monde".

Як повідомляє прес-служба Президента України, на питання чи вбачаєте Ви опосередкований вплив Москви на політичну кризу, яка призвела прозахідну більшість, яку ви підтримуєте, до "точки розриву" і веде до "політичного розлучення" із вашим Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, В. Ющенко відзначив: "Щодо сценарію демонтажу наших демократичних цінностей, то цілком очевидно, що це не є виключно роботою наших політиків. За їх спиною діють насправді потужні сили. Я розцінюю нинішню політичну боротьбу як боротьбу за наші національні інтереси. Це є моментом істини для наших національних цінностей".

Нагадаємо, раніше Президент України заявив, що політична криза в Україні інспірована Москвою. Говорячи про те, чи має він якісь підтвердження цьому припущенню, В. Ющенко сказав, що Прем'єр-міністр України проводила певні перемовини із "закордонними силами". Розвал коаліції, на думку українського Президента, - це не результат суто української діяльності.

У свою чергу, Прем'єр-міністр Ю. Тимошенко заявляла, що демократичну коаліцію зруйнувала не "рука Кремля, а дві руки Президента".

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини