RU

Ющенко не вірить в об'єднання опозиції

21.01.2011, 17:30

Третій Президент Віктор Ющенко вважає, що серйозних кроків з об'єднання опозиційних політичних сил не буде зроблено. Про це він заявив, відповідаючи на питання журналістів під будівлею прокуратури, де він провів декілька годин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ющенко пояснив: "Мені здається, що зараз, після того розколу демократичних і патріотичних сил, який стався за останні півтора-два роки, говорити про об'єднання навколо когось... можна як про певний штучний і неправдоподібний політичний проект.

"Я знаю, що 22 січня буде робитися такий піар навколо певної фігури, але, думаю, що це рудименти", - додав він.

"Думаю, що, з одного боку, ми маємо суспільство, яке глибоко розчароване, яке не сформувало критичних мотивів для політичного об'єднання. Я не думаю, що сьогодні політика на першому місці у людини, на жаль. Політики це відчувають, тому якихось серйозних кроків щодо цього робити не будуть, але спекулювати на цьому, очевидно, будуть", - наголосив В.Ющенко.

Нагадаємо, раніше у пресі пройшла інформація, що лідери партій "Фронт змін", "Громадянська позиція", Європейська партія України і Українська республіканська партія "Собор" збираються об'єднатися в одну політичну силу. За словами обізнаних джерел, йдеться не про створення передвиборчого блоку, а про конструювання на базі чотирьох партій однієї і дуже сильної.

Сьогодні в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко підтвердив, що перемовини про об'єднання ведуться з усіма українськими опозиційними силами, але деталі перемовин розкривати не став, пославшись на політичну етику.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини