RU

Ющенко не вірить, що Кучма наказав зарубати Гонгадзе

01.04.2011, 09:30
Ющенко не вірить, що Кучма наказав зарубати Гонгадзе - Фото
c04b21dfa7d3a43c8cff53ab38ead787.jpg

Ющенко не вірить, що Кучма наказав зарубати Гонгадзе
У другого Президента України Леоніда Кучми не було мотивів для вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Про це заявив третій Президент Віктор Ющенко в ефірі телеканалу "ТВi".

"Я не допускаю того, що Кучма, як Президент, як людина, просто взяв, підняв телефон і наказав: "Зарубайте цю людину!", - сказав він.

"Я зараз намагаюся сам собі аргументувати. Ну, по-перше, не було цих мотивів таких, щоб говорити з журналістом вже через такі методи. Насправді, я думаю, що ці відносини не могли мати таку природу - до вбивства. Вони мали жорстку природу: переслідування, "наружки", могли показові побої робити, щось інше", - додав В.Ющенко.

"Сам по собі факт, що перша людина нації приходить до думки, що можна когось вбити, ну ми тоді маємо справу або з клієнтом Павловки, або там треба психологічні якісь зусилля", - зазначив третій глава держави.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура порушила щодо Леоніда Кучми кримінальну справу. Другий глава держави підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели надалі до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Також Генпрокуратура визнала речовими доказами скандальні плівки екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини