RU

Ющенко не хоче бути нянькою для "Єдиного центру"

12.11.2008, 17:40

Президент України Віктор Ющенко не хоче бути нянькою для "Єдиного центру" і звертає увагу на те, що жоден член партії "Наша Україна" не проголосував за відставку Арсенія Яценюка з посади Голови Верховної Ради. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, коментуючи на прохання журналістів голосування "Єдиного центру" за відставку спікера.

"Якщо вдаватися в нюанс голосування, до речі, я голосів не підраховував... але сказав би так: ситуація, яка виникла в "Нашій Україні", ви знаєте, завдяки кому вона виникла і чому в "Нашій Україні" виникло три центри, одним з яких керує Юлія Володимирівна і бажає, щоб це тривало до нескінченності. Я не можу відповісти, чому цей центр голосував так. Я не хочу відповідати, тому що це не моє питання, цікавитися, чому той чи інший депутат, який не підкоряється концепції "Нашої України", голосує тим чи іншим чином. Я можу одне сказати: жоден народний депутат "Нашої України" не проголосував за підтримку відставки. Крапка", - сказав В.Ющенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент також зазначив, що у журналістів є можливість з'ясувати всі ці питання безпосередньо з лідерами політичних сил, які голосували тим чи іншим чином. "Я не хочу бути нянькою для десяти або дванадцяти політичних сил, оскільки я добре розумію, що, як би ти не відповідав, що б не відбувалося в парламенті, невістка завжди буде винна. У цій країні Президент завжди буде відповідати на всі питання", - сказав В.Ющенко.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відкликала Арсенія Яценюка з посади спікера парламенту. Таке рішення підтримали 233 депутати: 175 депутатів від Партії регіонів, 1 депутат від БЮТ, 10 - від НУНС, 27 - від КПУ і 20 - від Блоку Литвина. Серед членів фракції НУНС, які підтримали це питання, були представники "Єдиного ценру".

Про першу спробу Ради зробити А.Яценюка безробітним у статті "Справа про відставку" >>>

Детальніше про події в парламенті >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини