RU

Ющенко назвав Сорочинський ярмарок вседержавною подією

13.08.2008, 10:31

Президент України Віктор Ющенко привітав організаторів, учасників та гостей Національного Сорочинського ярмарку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, у привітанні В. Ющенко відзначив: "Сьогодні у нашій державі важко знайти людину, яка не чула б про це велике українське свято. У цьому заслуга як славного Миколи Гоголя, який увічнив ярмарок у своїх творах, так і нинішніх організаторів і господарів цього колоритного національного дійства".


За словами Президента, "ярмарок у Сорочинцях - подія загальнодержавна. Вона органічно поєднує вікові народні традиції із демонстрацією сучасних досягнень вітчизняної економіки і культури".

На його думку, залишаючись самобутнім українським явищем, ярмарок вже давно вийшов за межі України і став міжнародним. Він залучає тисячі гостей не лише виробами талановитих народних умільців, мелодійними піснями та колоритними танцями полтавського краю, але і найкращими зразками сільськогосподарського та промислового виробництва нашої країни.


Водночас глава держави вказав, що нових якостей нинішньому ярмарку додає вступ України до СОТ, що відкриває для нас широкі перспективи і можливості для обміну товарами та технологіями.

Нагадаємо, Національний Сорочинський ярмарок-2008 відбудеться у Великих Сорочинцях із 13 по 17 серпня. Про участь у ньому вже заявили понад 200 підприємств області, України та країн СНД, а також численні приватні підприємці, народні майстри.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини