RU

Ющенко нагадав Яценюкові та коаліції про коаліційну угоду

28.08.2008, 12:31

Головним питанням для коаліції демократичних сил залишається виконання коаліційної угоди в частині прийняття парламентом законопроектів, які були визначені як першочергові. Про це йдеться у листі Президента України Віктора Ющенка до Голови Верховної Ради та лідерів фракцій, які входять до складу коаліції.

Як повідомляє прес-служба глави держави, В. Ющенко висловив впевненість у тому, що одним із першочергових питань, які мали бути включені до порядку денного третьої сесії ВР, є прийняття вцілому тих проектів законів, які були ухвалені парламентом за основу. Йдеться про законопроекти "Про опозицію", "Про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування".

Крім того, Президент України вважає за необхідне терміново прийняти нову редакцію Закону України "Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти", оскільки, за його словами, "ручне управління" процесом державних закупівель, яке здійснюється сьогодні урядом згідно із схваленим ним Тимчасовим порядком, "викликає все більше нарікань". "Український народ також чекає результативного голосування за законопроект про скасування пільг народних депутатів України", - нагадав В. Ющенко.

Нагадаємо, 15 жовтня 2007 року БЮТ і НУНС парафували угоду про формування коаліції. 17 жовтня вони оприлюднили цей документ.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини