RU

Ющенко і Медведєв можуть провести зустріч у США

21.09.2009, 13:48

Президенти України і Росії Віктор Ющенко і Дмитро Медведєв можуть провести двосторонню зустріч під час Генассамблеї ООН. Про таку можливість сказав заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук в інтерв'ю "Главреду".

Коментуючи інформацію про чотири двосторонні зустрічі, включно з російським Президентом, заступник голови Секретаріату сказав: "Це з розряду неофіційної інформації. Якщо такі зустрічі і будуть мати місце, то вони пов'язані з невідкладними питаннями глобального порядку денного. Якщо це, наприклад, зустріч з Президентом Медведєвим, то буде стосуватися вона, передусім, нового договору про наступальні стратегічні озброєння. Крапка. Відомо, що його термін закінчується наприкінці року, тому питання є дійсно невідкладним для обговорення в президентському форматі".

Крім того, А.Гончарук вказав, що взагалі в американців є правило, що вони в статусі господарів не проводять або майже не проводять двосторонніх зустрічей під час Генеральної асамблеї у Нью-Йорку. "Ми розуміємо, що на нинішній асамблеї збереться 89 глав держав і 39 глав урядів, тому зважувати на терезах, з ким американський Президент зустрінеться, а з ким - ні, я б не став", - сказав він. "Моє очікування зводиться до того, що коротка зустріч між президентами США і України може відбутися", - резюмував А.Гончарук.

Нагадаємо, 21-23 вересня Президент України відвідує з робочим візитом Нью-Йорк (США). Програма візиту включає як участь у заходах в рамках сесії Генеральної асамблеї ООН, проведення низки двосторонніх зустрічей з лідерами іноземних держав і організацій, так і зустрічі з представниками американських ділових кіл, політиками, представниками української і єврейської громад.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини