RU

Ющенко: Люди, які мене отруїли, чотири роки живуть у Москві

07.09.2009, 14:54

Люди, які організували отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка, вже давно живуть у Москві. Про це сам глава української держави заявив німецькому виданню "Der Spiegel" в інтерв'ю, текст якого розміщений на офіційному президентському порталі. За словами Президента, у коло підозрюваних входять колишній заступник глави СБУ, кухар і людина, що обслуговував той обід, на якому В.Ющенко отримав свою "дозу" діоксину.

"Розслідування завершено, прокуратура залучила близько 1000 свідків. Я сам кілька разів ходив у Генпрокуратуру свідчити. Не дав свідчень ряд народних депутатів, серед яких і лідер опозиції Віктор Янукович. Люди, які безпосередньо організували моє отруєння, перебувають вже чотири роки у Москві. Я тричі звертався до Президента Росії і просив, щоб їх допитали українські слідчі. Слідчі готові провести допит у нашому Посольстві в Москві. До підозрюваних належать колишній заступник глави СБУ, кухар і особа з обслуговування. Ці всі люди перебувають у Москві", - зокрема, заявив В.Ющенко.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Олександр Медведько ще не знає, чи буде завершено справу про отруєння кандидата в президенти В.Ющенка до президентських виборів 2010 року. "До виборів - не знаю. Поки не знаю", - підкреслив він.

В.Ющенко відчув різке погіршення здоров'я у вересні 2004 року під час президентської кампанії. Він був шпиталізований до австрійської клініки, де було встановлено, що в його організмі присутня сильна отрута - діоксин.

На сьогодні він на 95% виведений з організму В.Ющенка.

Віктор Ющенко: біографія і одбірка новин>>>
Отруєння Віктора Ющенка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини