RU

Ющенко констатує незалежність України

01.12.2008, 12:32

Президент України Віктор Ющенко закликає українців до єдності. Про це йдеться у зверненні Президента до співвітчизників з нагоди річниці Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року.

"Вірю в наші сили і в наш успіх. Єдність, виявлена на історичному референдумі 1991 року, має згуртувати нас і сьогодні", - відзначив В. Ющенко і побажав всім здоров'я, добра, щастя, згоди, творчої енергії і процвітання.

За його словами, першочергове завдання на порядку денному сьогодні - швидка і відчутна для кожної української сім'ї відповідь на виклики економічної кризи.

При цьому Президент назвав Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року доленосною для України подією: "Це був історичний крок всенародної основи сучасної української держави. Більше ніж 90 % громадян раз і назавжди проголосували за незалежність. Ми були як ніколи сильні, бо були єдині. І зараз ніхто не посміє вказувати нам, як жити, куди рухатися, в яку церкву ходити і якою мовою розмовляти".

"Світ почув волю українського народу, визнав і прийняв молоду Україну. З того часу ми пройшли шлях, на який іншим країнам знадобилися десятки або навіть сотні років. Ми здійснили кардинальні суспільні і ринкові перетворення, утвердилися як сучасна європейська демократія, завоювали авторитет на міжнародній арені", - відзначив В. Ющенко.

За його словами, досягнення підводять українців до нових важливих завдань: "Ми маємо вдосконалити систему державної влади, викоренити корупцію і створити справедливу систему судочинства, провести реформу правоохоронних органів і сформувати професійну армію".

Нагадаємо, сьогодні В. Ющенко збирається взяти участь у спеціальному проекті телеканалу "ICTV" "Розмова про майбутнє", присвяченому 17-й річниці Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України.

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини