RU

Ющенко хоче будувати взаємини з Росією на принципах добросусідства і рівноправності

01.10.2008, 18:36

Україна має намір будувати взаємини з Росією на принципах добросусідства, на рівноправній основі, з повагою до досягнень незалежності кожного з народів, з правом суверенної нації формувати свою політику у ключових внутрішніх, і зовнішніх питаннях. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю шведській газеті "Dagens Nyheter".

Як передає прес-служба глави держави, Президент повідомив про продовження дії Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між РФ і Україною на наступні десять років. За його словами, 30 вересня закінчився кінцевий термін, коли сторони могли заявити про наміри не продовжувати дію Договору. Він наголосив, що жодна із сторін про такі наміри не заявила.

"Сьогодні, 1 жовтня, зроблено правову пролонгацію функціонування цього договору ще на 10 років, таким чином, і Україна, і Росія із розумінням підійшли до того, наскільки є важливими, основоположними принципи цього договору для розвитку на перспективу наших двосторонніх відносин", - оцінив цей факт В. Ющенко.

Нагадаємо, Договір між Російською Федерацією і Україною про дружбу, співпрацю і партнерство буде продовжено на наступні 10 років.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини