RU

Ющенко готовий схвалити коаліцію БЮТ і Партії регіонів

01.06.2009, 12:36

Президент України Віктор Ющенко привітає нову коаліцію в парламенті, якщо вона створюється для більшої ефективності роботи Верховної Ради. Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради заявив Представник Президента в ВР Ігор Попов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, І.Попов наголосив: "Якщо нова коаліція створюється для збільшення ефективності роботи Верховної Ради, а ми бачимо, скільки законопроектів заплановано на цей пленарний тиждень... то, звичайно, Президент і суспільство будуть вітати таке утворення".

Водночас, І.Попов звернув увагу на те, що процес переформатування коаліції має бути максимально прозорим і відкритим. Він сподівається, що парламент не піде на антиконституційні кроки і не буде продовжувати повноваження чинного парламенту.

Нагадаємо, раніше у пресі з'явилася інформація про те, що лідери БЮТ і Партії регіонів Юлія Тимошенко і Віктор Янукович нібито узгодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції. Крім того, у договорі прописано спільні дії БЮТ і Партії регіонів до 2024 року, в тому числі участь у парламентських виборах єдиним блоком.

Народний депутат, заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов підтвердив інформацію про переговори щодо переформатування коаліції, але запевнив, що остаточного рішення ще немає.

Водночас, у Блоці Юлії Тимошенко заперечують наявність домовленостей про створення коаліції з Партією регіонів. Про це сьогодні журналістам заявив лідер фракції БЮТ в Верховній Раді Іван Кириленко. "Не поспішайте, нічого такого немає на даний момент", - наголосив парламентар.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Ігор Попов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини