RU

Ющенко готовий обійняти Тимошенко, але тільки у рамках ритуалу

21.01.2011, 17:40

З нагоди молодіжного свята - Дня обіймання - екс-президент Віктор Ющенко готовий обійняти Юлію Тимошенко, але тільки у рамках ритуалу. Про це він заявив сьогодні, відповідаючи на питання журналістів під будівлею прокуратури, де провів більше чотирьох годин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання, чи готовий він обнятися з Ю.Тимошенко, яка також часто ходить в прокуратуру, В.Ющенко зазначив: "Ви хочете сказати, що я часто ходжу сюди? Я нечасто сюди ходжу, і я ходжу сюди як потерпілий. Це, як в Одесі кажуть, дві маленькі різниці. Але гаразд". Екс-президент стверджує, що немає людей, яких би він не пробачив.

"Назвіть будь-яку фігуру, навіть політичну, і я вам скажу, що я давно цю фігуру пробачив. Чи я матиму з нею далі справу - це вже інше, але те, що пробачив... У мене в записнику немає такої людини, яка не була б вибаченою", - сказав він.

В.Ющенко додав, що у День обіймання готовий обійняти всіх, і Ю.Тимошенко також: "Звичайно. У рамках ритуалу".

Нагадаємо, у кінці травня минулого року В.Ющенко назвав Ю.Тимошенко своєю найбільшою помилкою на посту Президента. "Я переконаний, що моя найбільша помилка - це Тимошенко. Найбільша помилка, що ми її двічі приводили до влади", - наголосив він.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини