RU

Ющенко готовий до непопулярних промов, але тільки після Тимошенко

03.09.2009, 14:08

Президент України Віктор Ющенко готовий говорити непопулярні речі, але тільки якщо їх буде говорити Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і парламентська більшість. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з головами облдержадміністрацій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ющенко відзначив, що країна має два варіанти розвитку. Один з них - це мобілізація усіх здорових політичних сил для проведення радикальних реформ в умовах економічної кризи.

"Я є найбільшим прихильником проведення економічних реформ вже сьогодні. Я підтримаю уряд, я підтримаю парламент в будь-яких починах, що стосуються реформування того чи іншого кризового сектору. Я буду говорити непопулярні речі, але якщо про це буде говорити парламент, більшість і Прем'єр, оскільки вони відповідають за ці питання за Конституцією. Криза - найкращий час для проведення глибинних реформ", - сказав глава держави.

Другий варіант, за його словами, полягає у тому, що український політикум, стурбований майбутніми президентськими виборами, "остаточно зірветься у передвиборну вакханалію, з властивим їй популізмом, безвідповідальністю, знищенням державних фінансів, маніпулюванням громадською думкою". В.Ющенко наголосив, що саме цей варіант сьогодні розвивається найбільш динамічно.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини