RU

Ющенко допускає можливість, що дострокові вибори відбудуться пізніше 14 грудня

22.10.2008, 14:23

Президент України Віктор Ющенко вважає перенесення дати дострокових виборів на ще пізніший термін можливим, але недоцільним. Про це він заявив сьогодні перед входом до слідчого управління Генеральної прокуратури України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на уточнююче питання журналіста, чи можливе перенесення дострокових виборів на ще пізніший термін, В. Ющенко відзначив: "Можливо, але недоцільно. Недоцільно, тому що тоді ми можемо констатувати: і робота парламенту, і робота уряду до 1 січня може не початися. Це не є доцільним".

"Сьогодні є дві позиції. Одна позиція, яка базується на тому, що і ЦВК, і окружні комісії, і уряд, якщо буде прийняте своєчасне рішення щодо голосування виборів у парламенті, здатний забезпечити проведення дострокових виборів 7 грудня 2008 року. Це одна позиція. Друга позиція – з можливою оцінкою того, що в парламенті через блокування Прем'єр-міністром буде затягнуто час на розгляд стабілізаційного фонду, пакету бюджетних змін 2008 року, які є невід'ємною частиною фінансування виборів, питання може бути відстрочено до сьогоднішнього засідання (ВР - ред.), до завтрашнього або, можливо, навіть до п'ятниці", - сказав Президент.

У цьому випадку, за словами В. Ющенка, він дав доручення Центрвиборчкому, щоб комісія висловила свою думку з приводу графіка підготовки до дострокових парламентських виборів. В. Ющенко вважає, що у випадку, якщо такий графік дозволить провести вибори 7 грудня, це буде зроблено. "Якщо цей графік, відповідно до положень закону, не дає можливості 7 числа провести (дострокові вибори – ред.), тоді буде 14 грудня", - наголосив глава держави.

У понеділок ввечері Президент дав народним депутатам кілька робочих днів, підписавши Указ про поновлення роботи Верховної Ради України VI скликання. Тим самим Указом глава держави переніс дострокові парламентські вибори з 7 на 14 грудня. Президент розраховує, що за кілька днів своєї роботи парламент прийме пакет антикризових заходів, схвалених Радою національної безпеки і оборони. "Ми виходимо з того, що парламент прийме зміни до Державного бюджету 2008 року... Друге - ми сподіваємося, що парламент ухвалить антикризові кроки, які було розглянуто РНБО і вимагають законодавчої підтримки українського парламенту", - пояснив В. Ющенко у телезверненні до українського народу.

Все про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини