RU

Ющенко їде в Харків представляти свою Конституцію

24.06.2009, 09:16

Сьогодні, 24 червня, Президент України Віктор Ющенко відвідає з робочою поїздкою Харківську область.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, головна мета поїздки - представлення президентського проекту оновленої Конституції студентам і викладачам Харківської області.

Під час візиту планується зустріч В.Ющенка з головними редакторами засобів масової інформації Харківської, Полтавської, Сумської і Дніпропетровської областей.

Також під час поїздки глава держави ознайомиться з перебігом будівництва обласного спортивного комплексу "Металіст" і будівництвом термінала аеропорту "Харків" в рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Нагадаємо, 31 березня Президент України В.Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради України проект закону "Про внесення змін до Конституції України" і визначив цей законопроект як невідкладний для позачергового розгляду. У проекті нової Конституції глава держави, серед іншого, пропонує назвати парламент Національними Зборами України, які будуть складатися з Палати депутатів і Сенату, створити інститути народної законодавчої ініціативи, а також інститут місцевої ініціативи.

Крім того, В.Ющенко пропонує заборонити одночасне проведення виборів глави держави, народних депутатів і до органів місцевого самоврядування, а також встановити новий адміністративно-територіальний устрій і нові принципи місцевого самоврядування.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини