RU

Ющенко їде в Гомель на зустріч з Лукашенком

06.05.2009, 08:54

У середу, 6 травня, в білоруському місті Гомель відбудеться робоча зустріч Президента України Віктора Ющенка і Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, під час зустрічі В.Ющенка і О.Лукашенка мова, передусім, піде про завершення правового оформлення державного кордону, торгово-економічну співпрацю, взаємодію сторін в енергетичній і транспортній сферах.

Окремо сторони планують обговорити питання реалізації євроінтеграційного курсу України і співпраці Білорусі з Європейським Союзом - зокрема, в контексті можливостей, які відкриває висунена ЄС ініціатива "Східне партнерство". Президент України також планує обговорити зі своїм колегою низку питань консульсько-правової сфери двосторонніх відносин наших країн, що вимагають невідкладного врегулювання.

Нагадаємо, завтра, 7 травня, В.Ющенко очолить українську делегацію на саміті Європейського Союзу "Східне партнерство", який відбудеться в Празі. Білорусь також є учасником європейської ініціативи "Східне партнерство". Раніше О.Лукашенко отримав запрошення взяти участь в празькому саміті.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Олександр Лукашенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини