RU

Ющенко чекає на потік турецьких інвестицій

07.12.2009, 14:25

Президент України Віктор Ющенко прийняв Вірчі грамоти Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки Ахмета Бюлента Мерича. Під час зустрічі сторони обговорили перспективність інвестиційної співпраці України і Туреччини.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, під час зустрічі з димпломатом глава держави відзначив позитивний контекст активного політичного діалогу на вищому рівні між Україною і Туреччиною. Він також наголосив, що українська сторона високо цінує сприяння, яке надає Туреччина на шляху інтеграції України до євроатлантичної структури.

Крім того, йшлося про високу динаміку розвитку торгово-економічної співпраці між Україною і Туреччиною. До того ж В.Ющенко наголосив на важливості проведення чергового засідання спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, яка б визначила перспективні напрями взаємодії в економічній сфері. Враховуючи позитивний досвід участі турецьких компаній у будівельних, фінансових та інших проектах в Україні, В.Ющенко, зокрема, наголосив на перспективності інвестиційної співпраці у різних галузях промисловості і сільського господарства.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини