RU

Ющенко боротиметься з кризою в загальнонаціональному масштабі

10.11.2008, 10:01

12 листопада Президент України Віктор Ющенко проведе загальнонаціональну нараду з питань мінімізації негативного впливу економічної кризи на соціально-економічну ситуацію в Україні.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, на нараду буде запрошено Голову Верховної Ради, лідерів парламентських фракцій, Прем'єр-міністра, ключових урядових міністрів, голів обласних державних адміністрацій, лідерів місцевого самоврядування, керівників промислових підприємств, наукових працівників, експертів з фінансово-економічних питань.

Завдання наради - скоординувати зусилля всіх установ, здатних пришвидшити процес вирішення кризи, узгодити державний курс, спрямований на подолання наслідків кризи.

Нагадаємо, раніше прес-секретар Президента І.Ваннікова, говорячи про майбутню нараду, наголосила, що стратегічним пріоритетом для В.Ющенка України залишаються заходи щодо соціального захисту громадян України, зокрема, недопущення погіршення рівня життя людей. Також вона зазначила, що наступними кроками глави держави буде нейтралізація економічних ризиків у ключових галузях промисловості, а саме в металургії, хімічній промисловості, машинобудуванні.

Про пожертву лідерів нації в фонд антикризи у статті "Апаратне "обрізання" >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини