RU

Ющенко аплодує журналістам і громадянам за ситуацію у парламенті

02.10.2008, 16:27

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що негативні події у парламенті зупинило українське суспільство, "піднявши червону картку". Про це глава української держави заявив на прес-конференції у Львові.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Президент нагадав, що у ВР де-факто було створено нову коаліцію і розроблено новий план дій, розподілено посади. Проте, "виникла проблема", якої не передбачили "автори цих авантюр" - реакція людей.

"Це суспільство вже не таке, як 4 роки тому, у нього є реакція, воно може вплинути і хоче вплинути на ті зміни, на те життя, яким живе країна. Власне кажучи, суспільство підняло "червону картку": Для нас це не зрозуміло! Ми цього не бажаємо! Це єдина причина, чому не відбувся цей союз", - наголосив В. Ющенко, додавши, що за це він "аплодує і журналістам, і всім громадянам".

Нагадаємо, вчора Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що приймає усі ультиматуми НУНС.

Сьогодні представники фракцій БЮТ і НУНС шляхом спільного голосування скасували низку законів, прийнятих 2 вересня. Зокрема, скасовано зміни до Закону "Про Кабінет Міністрів України", поправки до законів про Конституційний Суд і СБУ, Закон "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України", а також результати голосування щодо прийнятого у першому читанні 19 вересня 2008 р. Закону "Про державну службу".

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини