RU

Ющенка повторно викликають в суд над Тимошенко, а у Пінзеника - інфаркт

16.08.2011, 12:33
Ющенка повторно викликають в суд над Тимошенко, а у Пінзеника - інфаркт - Фото
a0eee721b8e5c90060c98c04817c062f.jpg

Ющенка повторно викликають в суд над Тимошенко, а у Пінзеника - інфаркт
Після перерви в судовому засіданні Печерського суду головуючий Родіон Кірєєв поставив питання про свідків, що не з'явилися для надання свідчень. З його слів, в канцелярію суду надійшли заяви від свідків Михальської, Віктора Пінзеника та Віктора Ющенка.

У цих заявах вказується, що свідки повністю підтверджують свої свідчення на досудовому слідстві, просять зачитати їх на засіданні, оскільки вони не можуть бути присутніми на суді, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Свідки Михальська та Пінзеник послалися на стан здоров'я, третій президент України Ющенко - на закордонну відпустку. Так, Пінзеник, згідно із заявою, перебуває в кардіологічному відділенні "Феофанії", йому діагностували інфаркт міокарда, він знаходиться у важкому стані і йому протипоказані навантаження, в зв'язку з чим він не може з'явитися на засідання. Михальська, згідно із заявою, також знаходиться на лікуванні в зв'язку із вагітністю.

Сторона захисту заперечила проти того, щоб свідчення були зачитані без свідків. "На мою думку, всі свідки повинні давати показання", - сказав адвокат Юрій Сухов.

Прокурори зазначили, що у Михальської та Пінзеника поважна причина, в той час як Ющенка треба повторно запросити в суд.

Заслухавши думки сторін, Кірєєв прийняв рішення повторно запросити Ющенка, а свідчення Пінзеника і Михальської зачитати на сьогоднішньому засіданні.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України заявила, що готова використати в суді письмові свідчення третього президента Віктора Ющенка, якщо у нього знайдуться поважні причини не приходити в суд. Якщо ж він і надалі ігноруватиме засідання суду, його доставлять в суд примусово.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини