RU

Ющенка перестали вважати опозиційним політиком

18.09.2011, 22:14
Ющенка перестали вважати опозиційним політиком - Фото
13a8d3a3ca43571a76f49d85460f6baf.jpg

Ющенка перестали вважати опозиційним політиком
Третього президента Віктора Ющенка однопартійці більше не вважають опозиційним політиком. Про це повідомив лідер партії За Україну! В'ячеслав Кириленко.

Як передає телеканал 1+1, відповідаючи на питання, чи буде прізвище Ющенка включено в єдиний список на вибори від об'єднання опозиційних партій Комітет опору диктатурі, Кириленко відмітив: "Не буде. Ми його не вважаємо опозиційним політиком".

Політик вважає, що Ющенко і Віра Ульянченко, по суті, виступають проти того, щоб їх партія знаходилася в Комітеті опору диктатурі.

При цьому він висловив надію, що частина партії, яка розуміє необхідність активних дій для боротьби з політичними репресіями, буде домінуючою. У той же час Кириленко вважає, що Наша Україна повинна сама вирішити свої внутрішні проблеми.

Раніше повідомлялося, що фракції Наша Україна-Народна самооборона і БЮТ можуть підписати угоду про координації дій в парламенті.

Також нагадаємо, раніше народний депутат від Нашої України і голова парламентської фракції Наша Україна-Народна самооборона Микола Мартиненко вступив в ряди партії Арсенія Яценюка Фронт змін.

Недавно Мартиненко звинуватив Ющенко в боягузтві, коли той не прийшов до пам'ятника Тарасу Шевченко на мітинг опозиції 24 серпня.

В'ячеслав Кириленко: біографія, новини>>>
Віктор Ющенка: біографія, новини>>>
Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини