RU

Юристи перевірять, чи законно міністр Саламатін потрапив в Раду

12.04.2012, 15:35
Юристи перевірять, чи законно міністр Саламатін потрапив в Раду - Фото
Дмитро Саламатін
Голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив парламентським юристам перевірити, чи законно Дмитро Саламатін (міністр оборони) був обраний народним депутатом у 2007 році. Про це він повідомив сьогодні журналістам, коментуючи інформацію про те, що Саламатін тільки в 2005 році став громадянином України.

Литвин зазначив, що, відповідно до закону про вибори народних депутатів, який діяв на момент виборів 2007 року, народним депутатом міг стати громадянин України, який досяг 21 року на момент виборів, є громадянином України і проживає в Україні не менше п'яти років.

"Зараз по-різному трактують цю пропозицію, тому в цьому плані, очевидно, потрібно чітке юридичне тлумачення, однозначне, зроблене фахівцями. Що стосується відповідальності, то тут можна говорити про проблему, виходячи з якого-небудь підходу або погляду в політичній площині на сьогодні . Так я, у всякому разі, бачу цю ситуацію. Але я доручив, щоб юристи Верховної Ради цю інформацію проаналізували уважно, оскільки одні кажуть, що повинно бути п'ять років громадянства, а інші - тільки проживання. І є різночитання", - сказав він .

Нагадаємо, народний депутат від  НУНС Володимир Стретович заявив, що нинішній міністр оборони України Дмитро Саламатін який отримав українське громадянство в 2005 році, незаконно став народним депутатом у 2007 році, оскільки згідно законодавства народним депутатом може бути обрана людина, яка є громадянином України не менше п'яти років.

Досьє на Дмитра Саламатіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини