Юрист Трампа Джуліані дав пораду Зеленському щодо Коломойського

15.05.2019, 13:59
Юрист Трампа Джуліані дав пораду Зеленському щодо Коломойського - Фото
Рудольф Джулиани (фото - EPA)

Рудольф Джуліані радить обраному президенту Володимиру Зеленському очистити своє оточення від "прилипал з минулого" і "кримінальних олігархів"

Юрист президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані, який скасував візит в Україну через "ворогів Трампа" в оточенні обраного президента  Володимира Зеленського, дав йому кілька порад. Про це пише в своєму  Facebook журналіст Дмитро Анопченко, який взяв коментар у Джуліані.

"Найскладніший час зараз, це чесний і прозорий перехід влади до нового президента і його можливість виконати свої передвиборні обіцянки. Для цього він повинен очиститися від прилипал з минулого і кримінальних олігархів Ігоря Коломойського та інших", - заявив він.

Імена "інших" Джуліані не назвав. Він зазначив, що це ті, проти кого в США ведуться розслідування, і ті, "хто перешкоджає нашій прямій комунікації з новообраним президентом Зеленським".

За його словами, адміністрація Петра Порошенкоа, який теж раніше дав пораду Зеленському, "продемонструвала багато позитивного в виведенні країни з глибоко кризи, викликаної правлінням президента Януковича". Сам Порошенко, сказав юрист Трампа, "зіткнувся з парадоксом падіння популярності - за рахунок безперервної війни і економічної кризи, нескінченних корупційних скандалів і брудної боротьби олігархічних кланів".

Читайте також: Головний рабин України: Адвокат Трампа - почесний мер Анатевки

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II