RU

Юрій Луценко закликав до створення Народного фронту Майдан

17.01.2014, 11:05
Юрій Луценко закликав до створення Народного фронту Майдан - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр МВС Юрій Луценко закликає створити рух опору "Народний Фронт Майдан" і штурмувати "правлячу банду"  масово рушаючи на Київ. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Створюємо Народний Фронт Майдан і реально перетворюємо його на мільйонний народний рух опору", - зазначив він. - "Максимальна самоорганізація і мінімальна бюрократія. Керівник в місті, в районі чи області - той, хто веде за собою людей, а не особа за квотою"

Він вважає, що лідери опозиції повинні припинити "виборчу президентську кампанію" і забути про піар, а натомість повинні просити "якщо треба - то й на колінах" людей "перейти від маніфестацій вихідного дня до штурму правлячої банди Дня Соборності 22 січня".

"Мери вільних міст і містечок - запрошуємо на екскурсію до Києва. Студенти - на вулицю, битися за своє європейське майбутнє. Кияни - на вулицю. Політики - на вулицю, разом з сім'ями і помічниками, на своїх авто і пішки - битися за демократію в цій країні", - закликав Луценко.

"Втрачати вже нічого. Прийняті закони - це в'язниця строгого режиму для всіх, хто відчуває себе вільною людиною. Це той час, коли перевіряється на практиці "Душу й тіло ми положим за нашу свободу". Це момент істини", - додав він.

Нагадаємо, вчора провладна більшість у Верховній Раді, крім держбюджету на 2014 рік, ухвалила низку законів без обговорення. За ці закони голосували відразу за основу і в цілому. Голосування відбувалося за схемою: депутати піднімають руки, а через кілька секунд глава лічильної комісії Володимир Олійник оголошує результати голосування. Цифра стандартна - 235.

Зокрема, Верховна Рада посилила обмеження на проведення масових акцій. Участь у масових акціях в масці, шоломі або з використанням інших засобів або способів маскування, згідно зі змінами до статті 185 кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від 250 до 300 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт до 15 діб. Таке ж покарання тягне за собою встановлення малих архітектурних форм (наметів) без дозволу МВС.

Досьє на Юрія Луценка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини