Юнкер: Майбутнє України - це Європа

30.05.2017, 16:58
Юнкер: Майбутнє України - це Європа - Фото
Жан-Клод Юнкер (фото - EPA)

Місце України та її майбутнє - в Європі, заявив глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер

Глава Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що майбутнє України - це Європа, вітаючи ратифікацію угоди про асоціацію України і ЄС в сенаті Нідерландів. Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

За словами Юнкера, сьогоднішнє голосування демонструє важливий сигнал Україні від Нідерландів і всього Європейського Союзу.

"Місце України - в Європі, майбутнє України - це Європа", - сказав він.

Глава Європейської комісії сподівається, що процес ратифікації угоди буде повністю завершено до саміту Україна-ЄС, який пройде в липні цього року.

30 травня сенат Нідерландів схвалив угоду про асоціацію Україна-ЄС.

6 квітня 2016 року під час консультативного референдума в Нідерландах більшість громадян проголосувала проти ратифікації угоди Україна-ЄС. Відреагувавши на результати народного волевиявлення, влада країни заявила про необхідність пошуку компромісу між побажаннями голландців і зовнішньополітичним курсом ЄС.

Незадовго до Нового року в Брюсселі погодилися на висловлені Амстердамом коригування і пропозиції щодо процедури ратифікації.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих