RU

ЮНЕСКО готова консультувати Україну по свободі слова

18.04.2012, 10:26
ЮНЕСКО готова консультувати Україну по свободі слова - Фото
Фото: EPA
"Я знаю, що у вас (в Україні - ред.) не все добре, але ви, все-таки, обігнали Росію. Інша справа, які результати це дає, але свобода вираження поглядів у вас існує", - заявив керівник відділу медіа й суспільних комунікацій Сектора комунікації та інформації ЮНЕСКО Володимир Гай, якого цитує прес-служба Інституту Горшеніна.

"Україна і Росія - країни з дуже суперечливим менталітетом, як домовлятися із цих питань? Не треба розраховувати на чудо. Стандарти є, але ви повинні самі працювати, писати статті й навіть ризикувати своїм життям, щоб їх впроваджувати. Журналісти мають подавати голос на різних рівнях ", - підкреслив він.

Гай також зазначив, що без бажання держав змінити ситуацію ЮНЕСКО не всесильна. "Потрібно, щоб державні структури розуміли, як і чому працюють ЗМІ. ЮНЕСКО серйозно бореться за безпеку журналістів і проти безкарності образ. Ми приділяємо велику увагу гендерному питанню - ми займаємося чином жінок в ЗМІ, їх становищем на роботі, кар'єрними перспективами. Адже жінок в ЗМІ дуже багато, а на провідних позиціях - обмежена кількість", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини