Юлія Тимошенко не вважає себе політиком з минулого

27.03.2014, 16:27
Юлія Тимошенко не вважає себе політиком з минулого - Фото
8cf756dbf9b0f90e0d282d15b6fb351a.jpg

Дискусії про те, що президентом має стати політик нової генерації, Тимошенко назвала технологіями, які нав'язують олігархічні групи

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко вважає технологіями олігархів думки про те, що вона є людиною минулого, і не бачить нових інтелектуальних і моральних лідерів, які могли б претендувати на пост президента. Про це вона заявила, відповідаючи на запитання, чи не вважає вона себе людиною минулого і не краще дати дорогу новим молодим політикам, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я вам дам відповідь на це питання, якщо ви назвете мені серед кандидатів у президенти політиків нової генерації - я підкреслюю, саме нової генерації - які інтелектуально, організаційно, в тому числі і морально в змозі очолити Україну", - сказала вона. На уточнююче запитання, чи бачить вона таких політиків, Тимошенко відповіла: "Просто всіх політиків, яких я знаю і які балотуються, я знаю як політиків, які якщо не десять, то п'ятнадцять років у політиці  і знаходилися в багатьох урядах, включаючи Партії регіонів".

Тимошенко запропонувала згадати лідерів тих країн, які в політиці були 50-60 років, а при владі 20-25 - Маргарет Тетчер, Вінстона Черчілля і так далі. "А у нас ось, наприклад  молода команда Черновецького. Унікально молоді і унікально красиві, але з Києва зробили годівницю з тіньовими корупційними махінаціями. Я хочу нагадати вам молодого симпатичного Каськіва з партії ПОРА. Закінчилося це роботою на Януковича і на корупційні схеми", - зазначила вона. Дискусії про те, що президентом має стати політик нової генерації, Тимошенко назвала технологіями, які нав'язують у тому числі піар-штаби олігархічних груп.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий