RU

Юлія Тимошенко не вважає себе політиком з минулого

27.03.2014, 16:27
Юлія Тимошенко не вважає себе політиком з минулого - Фото
8cf756dbf9b0f90e0d282d15b6fb351a.jpg
Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко вважає технологіями олігархів думки про те, що вона є людиною минулого, і не бачить нових інтелектуальних і моральних лідерів, які могли б претендувати на пост президента. Про це вона заявила, відповідаючи на запитання, чи не вважає вона себе людиною минулого і не краще дати дорогу новим молодим політикам, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Я вам дам відповідь на це питання, якщо ви назвете мені серед кандидатів у президенти політиків нової генерації - я підкреслюю, саме нової генерації - які інтелектуально, організаційно, в тому числі і морально в змозі очолити Україну", - сказала вона. На уточнююче запитання, чи бачить вона таких політиків, Тимошенко відповіла: "Просто всіх політиків, яких я знаю і які балотуються, я знаю як політиків, які якщо не десять, то п'ятнадцять років у політиці  і знаходилися в багатьох урядах, включаючи Партії регіонів".

Тимошенко запропонувала згадати лідерів тих країн, які в політиці були 50-60 років, а при владі 20-25 - Маргарет Тетчер, Вінстона Черчілля і так далі. "А у нас ось, наприклад  молода команда Черновецького. Унікально молоді і унікально красиві, але з Києва зробили годівницю з тіньовими корупційними махінаціями. Я хочу нагадати вам молодого симпатичного Каськіва з партії ПОРА. Закінчилося це роботою на Януковича і на корупційні схеми", - зазначила вона. Дискусії про те, що президентом має стати політик нової генерації, Тимошенко назвала технологіями, які нав'язують у тому числі піар-штаби олігархічних груп.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини