RU

Яценюка обрадував чесний і прозорий діалог, - Банкова

19.06.2013, 16:32
Яценюка обрадував чесний і прозорий діалог, - Банкова - Фото
Арсеній Яценюк
"Ми з вами політичні опоненти, але те, що проходить ця зустріч - це дуже правильно, в першу чергу для країни. Так відбувається в кожній демократичній країні, де опозиція з владою проводить чесний, відвертий і прозорий діалог", - сказав Арсеній Яценюк на зустрічі з президентом сьогодні, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

На початку розмови Віктор Янукович висловив співчуття у зв'язку з тим, що на цій зустрічі відсутні представники фракцій УДАР і Свобода.

Яценюк, зокрема, звернувся до президента з питанням про звільнення  Юлії Тимошенко та відправлення її на лікування за кордон.

Крім того, він зазначив, що опозиція готова голосувати за всі необхідні законопроекти для підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Ми проголосуємо за всі закони щодо ЄС", - сказав Яценюк.

Говорячи про співпрацю України з Росією, Яценюк зазначив: "Політика Російської Федерації є агресивною по відношенню до України. Так по-партнерськи не надходять". За словами Яценюка, великий договір, який був свого часу підписаний між Україною і Росією, не виконується російськими партнерами.

Нагадаємо, сьогодні на Банковій проходить зустріч президента з лідерами парламентських фракцій. Зустрітися з президентом в АП погодилися лише лідер регіоналів у Раді Олександр Єфремов, лідер КПУ Петро Симоненко і лідер фракції Батьківщина Яценюк. Голови УДАРу та Свободи - Віталій Кличко та Олег Тягнибок - від зустрічі у форматі без телекамер відмовилися.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини