RU

Яценюка можуть ввести до керівництва Батьківщини, змінивши статут

28.05.2013, 21:47
Яценюка можуть ввести до керівництва Батьківщини, змінивши статут - Фото
Арсеній Яценюк

У першій половині червня відбудеться з'їзд ВО Батьківщина, на якому може бути прийнято рішення про введення глави фракції Батьківщина Арсенія Яценюка до керівних органів партії. Про це заявив народний депутат від Батьківщини Сергій Пашинський.

"Арсеній Петрович має намір вступити до партії Батьківщина і, звичайно, враховуючи його надзвичайно високий політичний статус, його буде введено до керівних органів партії", - сказав Пашинський, передають Коментарі.

В той же час інший член Батьківщини Юрій Одарченко зазначив, що точна дата з'їзду поки не визначена. "Я член президії політради і голова партійної організації міста Києва і делегат цього з'їзду, але я поки нічого не знаю про дату з'їзду. Дату не було чітко визначено на засіданнях тих органів, які приймають подібні рішення", - сказав політик.

Коментуючи інформацію щодо обрання Яценюка головою політради Батьківщини, Одарченко заявив, що в статуті партії "немає такої посади, як голова політради". "Засідання політради веде голова партії, в разі його відсутності - перший заступник. І для того, щоб була можливість про це говорити, потрібно рішенням з'їзду провести зміни до статуту", - додав він.

"Статут для партії Батьківщина річ досить консервативна. Його створили так, щоб не було спокуси часто міняти і користуватися цими змінами. Згідно зі статутом, зміни до нього можуть бути прийняті двома третинами делегатів", - пояснив Одарченко.

За його словами, домінуючим у цьому питанні буде слово Юлії Тимошенко, "тому що після прийняття такого рішення, вона втратить частину повноважень, як голова партії". "Зараз роль Арсенія Петровича буде переконати своїх членів партії в тому, що об'єднання з Батьківщиною є доречним і бажаним і це річ, яка корисна для України. Для членів Батьківщини він повинен бути переконливим, що він докладе всіх зусиль, щоб звільнити Юлію Володимирівну і забезпечити їй можливість брати участь у президентських виборах. Однак я особисто не чув, що умовою об'єднання Арсенія Петровича є посада голови політради", - зазначив Одарченко.

На уточнююче запитання, якщо все ж змінять статут партії, чи стане Яценюк головою політради, Одарченко відповів, що все залежить від того, як проголосують члени партії.

Раніше ЗМІ повідомляли, що найближчим часом буде оголошено про об'єднання партій Батьківщина і Фронт змін.

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини