RU

Яценюк зміцнює позиції в Батьківщині, - ЗМІ

23.04.2013, 10:27
Яценюк зміцнює позиції в Батьківщині, - ЗМІ - Фото
bf5dcc57f0d28910923b94a921d99c46.jpg
За пропозицією Арсенія Яценюка фракція затвердила нове положення про свою діяльність, згідно з яким відставка голови може бути прийнята не менше 2/3 голосів. Альтернативна пропозиція - зміщувати голову фракції простою більшістю голосів - в Батьківщині відхилили. Про це пише КоммерсантЪ-Украина в статті Арсеній Яценюк зайняв зручне положення.

Тепер для того, щоб відкликати Яценюка, знадобляться голоси не менше 64 депутатів з 95 у фракції. При цьому зміни в положення про діяльність підтримали 89 депутатів, двоє утрималися.

На засіданні фракції депутати пропонували й інші варіанти положення про її діяльність. Один з них розробив і роздав своїм колегам заступник голови фракції Сергій Сас.

Документ містить три важливих пункти, що не увійшли в прийняте положення. Головною метою діяльності фракції в ньому названо "забезпечення передумов і вживання заходів зі звільнення з ув'язнення Юлії Володимирівни Тимошенко". Членів фракції пропонувалося зобов'язати керуватися у своїй діяльності "рішеннями з'їзду і політради партії Батьківщина". Спрощувалася також процедура відставки голови фракції - для цього було б достатньо рішення простої більшості.

Сас каже, що питання про зміну голови фракції не варто. "Зрозуміло, що наших політичних опонентів не влаштовує Арсеній Яценюк, але нещодавно фракція висловила йому вотум довіри, це рішення було прийнято майже всім складом фракції, так що питання про зміну керівництва у нас не стоїть", - зазначив депутат.

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини