RU

Яценюк запропонував вийти з коаліції тим, хто не хоче працювати

18.05.2015, 15:55
Яценюк запропонував вийти з коаліції тим, хто не хоче працювати - Фото
Арсеній Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував вийти з коаліції тим, хто не готовий в ній працювати. Про це він заявив перед презентацією плану законодавчого забезпечення реформ, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Яценюк нагадав, що, відповідно до коаліційної угоди, президентської Стратегії реформ - 2020 та іншими документами, до кінця каденції Верховної Ради восьмого скликання необхідно прийняти близько 500 законодавчих актів, спрямованих на реформування країни. Яценюк наголосив, що для того, щоб якісно підготувати і прийняти ці закони, необхідна єдність всієї коаліції.

"Нагадаємо, що всього кілька днів тому сформувалася перша в історії України конституційна коаліція Європейського вибору, яка формально налічує більше 300 народних депутатів України. Важливо, щоб ця коаліція була не формальною, а фактичною. І коли окремі політичні сили в коаліції грають зараз роль опозиції, їм потрібно вийти з коаліції і заявити чесно на всю країну, що доля країни їх не цікавить", - сказав він.

Яценюк припустив, що така поведінка окремих політичних сил пов'язана з виборчою кампанією до місцевих органів влади і турботою про рейтинги. Він наголосив, що для реалізації передвиборчих програм коаліційних політичних сил необхідна політична відповідальність і проведення реформ.

"Ми обіцяли взяти на себе цю політичну відповідальність і заплатити своїми політичними рейтингами сьогодні, щоб завтра було зовсім іншим. Щоб завтра Україна була на одному рівні з країнами-членами ЄС. Саме тому я прошу підтримати план законодавчого забезпечення. А коаліції потрібно зібратися для серйозної, відвертої розмови. Хто не хоче працювати в європейській коаліції - на вихід. Хто не бере на себе відповідальності - заявіть про це", - додав прем'єр.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини