RU

Яценюк закликав українців підтримати опозицію на вулицях

17.03.2013, 00:33
Яценюк закликав українців підтримати опозицію на вулицях - Фото
Арсений Яценюк

В ході мітингу у Львові Арсеній Яценюк заявив, що великим досягненням опозиції є те, що акції протесту збирають тисячі людей, які хочуть змін. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

"Ми і надалі будемо продовжувати, далі будемо піднімати людей, спиратися на їх підтримку, і я сподіваюся, що в країні будуть зміни. Чим активніше ми будемо працювати, тим швидше вони настануть", - зазначив він.

Яценюк підкреслив, що в опозиції є парламентський і позапарламентський шлях боротьби. "Зараз президент Янукович не контролює Верховну Раду. Якщо люди повстануть за свої політичні та економічні права, то розклад сил в українському парламенті також зміниться, в тому числі і за рахунок тих мажоритарних депутатів, які зараз у невизначеному стані, але розуміють, що треба бути тільки на стороні людей "- підкреслив він.

"Основне - не сидіти вдома, не думати, що просто так пройде. Не думати: "Давайте ще два роки почекаємо, а там, можливо, пройдуть вибори". Це сценарій президента Януковича. Він хоче купити голоси виборців на наступних президентських виборах. Він хоче залякати і сфальсифікувати вибори. Тож на вулиці наше завдання - боротися за дострокові вибори президента України", - підкреслив він.

"Найважливіше - показати Януковичу, що він не вкраде у народу України українську державу, що він не вкраде у народу право визначати, хто в нашій країні керує. Тож треба і в парламенті, і поза парламентом піднімати боротьбу. І ми її піднімаємо", - сказав він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини